O proszę!

Plastyczne urodzinki

Jeśli chcesz urządzić dziecku nietuzinkową atrakcję urodzinową, a wyrosło już z harców w kulkach, za to uwielbia manualne twórcze działania.
 
ZAPRASZAM na Plastyczne Urodzinki do DOBREGO CZASU.
 
  Zajmę się gromadką do 6 osób zapewniając plastyczne atrakcje wg upodobań waszej pociechy
  lub plastyczne niespodzianki
  Nikt nie wyjdzie z pustymi rękoma. Zrobione w Dobrym Czasie dzieła zawsze są Wasze

Zapisuję się

Twórcza rozwojówka

Również każdą osobę, która chce tworzyć dla fanu, której proces twórczy i spotkania przy działaniu kreatywnym są ważniejsze niż efekt, która chce jak ja - bawić się w swoje zełbiaki, wyrażać się twórczo i poznawać się poprzez sztukę zapraszam do Pracowni Dobry Czas. Przygotuję Ci wyzwania, które pomogą Ci pokonywać bariery tzw. braku talentu, kontemplować i wyrażać się ekspresyjnie.
Na takie sprawy zawsze jest dobry czas.

Zapisuję się

OTWARTA PRACOWNIA

Zapraszam  do mojej przytulnej pracowni Dobry Czas. Możesz skorzystać z tej przestrzeni razem ze mną. Jeśli nie masz miejsca do malowania, lub potrzebujesz spokoju, bądź twórczego towarzystwa do swojej pracy - zapraszam! Możesz korzystać z Dobrego Czasu w poniedziałki lub piątki od 16:45 do 18:15 lub dłużej. Zapewniam Ci swoje wsparcie merytoryczne, niezbędny sprzęt, profesjonalne materiały plastyczne, kawę lub herbatę. Twój koszt to opłata 240 zł/mc. Ta forma pracy jest przeznaczona dla dorosłych i osób od 9 roku życia.

Chcę więcej

Zełbiaki

Tą tajemnicza nazwą określam swoje osobiste wytworzy artystyczne obrazujące moje wnętrze. Kiedy rysuję, maluję lub projektuję Zełbiaki daję się ponieść fantazji i typowym dla mnie środkom wyrazu. Zełbiaki to prace niezwykle barwne i pełne organicznych kształtów, to ćwiczenia wyobraźni i inspiracja do eksperymentów artystycznych dla każdego kto je ogląda. Plakaty z Zełbiakami można zamówić uprzednio kontaktując się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Potrzebny mi  projekt

Projekty graficzne

To zawód wyuczony i wykonywany przeze mnie od lat. Mam na swoim koncie niezliczone ilości projektów graficznych na potrzeby instytucji kultury oraz szkół, szpitala, stowarzyszeń i firm. Specjalizuję się
w wykonywaniu kompleksowych identyfikacji wizualnych imprez kulturalnych (festiwali, koncertów, plenerów, jarmarków, wystaw sztuki, uroczystości historycznych itp.).
Mam na swoim koncie też system identyfikacji wizualnej miasta.

Zamawiam obraz

Obraz do twego wnętrza

Chętnie namaluję Ci obraz, który wyrazi wnętrze twojej duszy i wpasuje się we wnętrze twego salonu, biura, sypialni itp. Opowiedz mi jakie barwy, miejsca w przyrodzie, jaką muzykę lubisz, wyślij zdjęcie wnętrza w którym ma zawisnąć twój obraz. Zaprojektuję Ci go w kilku wersjach do wyboru, zaproponuję technikę i format. Ja połączę swoje pasje do projektowania i sztuk plastycznych, a Ty posiądziesz dzieło skomponowane specjalnie dla Ciebie.

Chcę portret

Portret według twoich potrzeb

Tworzę z wielkim oddaniem portrety charakteryzujące się niebywałym podobieństwem do portretowanej osoby oraz dbałością o wartość artystyczną dzieła. Wykonuję sesje portretowe face to face w pracowni, w terenie, na przykład na uroczystościach rodzinnych oraz zdalnie z przesłanych zdjęć. Wykonuję portrety ludzi, zwierząt, przedstawienia sakralne i kopie mistrzów z wpisaną twarzą portretowanej osoby.
To moja ulubiona "plastyka".

DOBRY CZAS .
Pracownia Artystyczna

Monika Tekielska-Chmielewska

tel. 698214420

pracowniadobryczas@gmail.com

Social Media

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.