JAK ZAMAWIAĆ PORTRET?

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, proszę o kontakt bezpośredni ze mną.

 

 

Ile kosztuje portret?


Cena portretu uzależniona jest od techniki wykonania, formatu, ilości postaci oraz konwencji ich przedstawienia itp. Dlatego wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 698214420 lub mailowy: pracowniadobryczas@gmail.com w celu ustalenia stawki.

 

W jakiej technice tworzone są portrety?


Wybór jest spory. Począwszy od klasycznych farb olejnych na płótnie, po grafikę cyfrową wydrukowaną. Moje ulubione techniki w których dobrze się czuję to: farba olejna, farba akwarelowa, ołówek, węgiel, rysunek na tablecie i artystyczna obróbka cyfrowa fotografii ale też sucha pastel i farba akrylowa. 

 

Czy może Pani oprawić portret? Ile to kosztuje?


Tak, mogę oprawić portret za dodatkową opłatą uzależnioną od wielkości portretu i profilu ramy. Na życzenie mogę przesłać e-mailem  zdjęcia profili ram z wyceną i pomóc w doborze ramy.

 

Jaki jest termin realizacji?


W przypadku malarstwa olejnego to ok 3-4 tygodnie, obraz akrylowy 2-3 tygodnie;  akwarela, rysunek ołówkiem, pastelą, węglem do 2 tygodni.

 

Nie mogę czekać na realizację obrazu, a szukam oryginalnego prezentu


W takim wypadku proponuję dwa wyjścia. Przegląd zakładki "galeria" na mojej stronie i wybranie odpowiedniego obrazu w oryginale lub przedruku, bądź zakup bonu prezentowego na wykonanie portretu podczas sesji na żywo lub z wybranego przez obdarowaną osobę zdjęcia. Bon taki będzie wydrukowany na eleganckim papierze i odświętnie zapakowany w pudełko. Może zawierać dowolną treść życzeń.

 

Jak mogę przesłać zdjęcie do portretu?


Prześlij mi pliki jpg. na adres: pracowniadobryczas@gmail.com lub wywołane fotografie pocztą tradycyjną na adres:
Monika Tekielska-Chmielewska
ul. Branickiego 17
16-070 Choroszcz
Jeśli nie wiesz które zdjęcie wybrać wyślij mi ich więcej. Pomogę w doborze. 

 

Czy może Pani wykonać portret dwóch lub więcej osób z różnych zdjęć?


Tak oczywiście. Każdy portret składający się z wielu elementów projektuję najpierw w Photoshopie, gdzie łączę ze sobą przekazane mi zdjęcia w jeden obraz. Na projekcie mogą znaleźć się dowolne elementy o jakie klient poprosi np zwierzęta, budynki, wybrana sceneria. Przed przystąpieniem do pracy odręcznej przekazuję projekt do akceptacji. 

 

Czy mogę zamówić portret wpisany w obraz słanego artysty?


Jak najbardziej! Będzie to fuzja kopii wybranego dzieła z twarzą osoby, którą chcecie Państwo mieć sportretowaną. Przykłady takich portretów można zobaczyć w zakładce "portrety" w galerii moich prac.

 

Jak dokonać płatności?


Do pracy przystępuję po zaksięgowaniu zaliczki w kwocie 50% ustalonej ceny na moim koncie. Reszta należności jest płatna przy odbiorze portretu lub po pełnej akceptacji pracy, której zdjęcie prześlę e-mailem.
Na życzenie klienta wystawiam rachunek imienny.

 

Czy maluje Pani portrety pozowane?


Tak oczywiście. Zapraszam w tym celu do mojej pracowni w Choroszczy. Portret taki wiąże się z 2-3 sesjami portretowymi ok 2 godzinnymi.

 

Czy może Pani namalować inny temat niż portret?


Tak. Mogę wykonać pejzaż, abstrakcję, martwą naturę, kopię wybranego obrazu.

 

Jak zostanie mi dostarczony obraz?


Gotową prace można odebrać osobiście w mojej pracowni przy ul. Słowackiego 2 w Choroszczy, lub pod umówionym adresem w Białymstoku lub innym miejscu w promieniu 20 kilometrów. Mogę też wysłać pracę firmą kurierską pod wskazany adres. Koszt wysyłki obrazu o standardowych wymiarach to ok 40 zł. 

 


 

DOBRY CZAS .
Pracownia Artystyczna

Monika Tekielska-Chmielewska

tel. 698214420

pracowniadobryczas@gmail.com

Social Media

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.