JAK ZAMAWIAĆ OBRAZ?

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, proszę o kontakt bezpośredni ze mną.

 

 

 

Ile kosztuje obraz?


Cena obrazu uzależniona jest od techniki wykonania, formatu, ilości elementów oraz konwencji ich przedstawienia itp. Dlatego wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 698 214 420 lub mailowy: pracowniadobryczas@gmail.com w celu ustalenia stawki.  

 

W jakiej technice tworzone są obrazy?


Wybór jest spory. Począwszy od klasycznych farb olejnych na płótnie, po grafikę cyfrową wydrukowaną. Moje ulubione techniki w których dobrze się czuję to: farba olejna, farba akwarelowa, ołówek, węgiel, rysunek na tablecie i artystyczna obróbka cyfrowa fotografii ale też sucha pastel i farba akrylowa. 

 

Czy może Pani oprawić obraz? Ile to kosztuje?


Tak, mogę oprawić obraz bądź wydruk za dodatkową opłatą uzależnioną od wielkości pracy i profilu ramy. Na życzenie mogę przesłać e-mailem  zdjęcia profili ram z wyceną i pomóc w doborze ramy.

 

Jaki jest termin realizacji?


W przypadku malarstwa olejnego to ok 3-4 tygodnie, obraz akrylowy 2-3 tygodnie;  akwarela, rysunek ołówkiem, pastelą, węglem do 2 tygodni.

 

Nie mogę czekać na realizację obrazu, a szukam oryginalnego prezentu


W takim wypadku proponuję dwa wyjścia. Przegląd zakładki "galeria" na mojej stronie i wybranie odpowiedniego obrazu w oryginale lub przedruku, bądź zakup bonu prezentowego na wykonanie pracy wg gusty obdarowywanego. Bon taki będzie wydrukowany na eleganckim papierze i odświętnie zapakowany w pudełko. Może zawierać dowolną treść życzeń.

 

Jak mogę przesłać elementy które chcę mieć na obrazie?


Prześlij mi pliki jpg. na adres: pracowniadobryczas@gmail.com bądź przekaż link do plików zamieszczonych na jakiejś stronie w internecie lub wywołane fotografie pocztą tradycyjną na adres:
Monika Tekielska-Chmielewska
ul. Branickiego 17
16-070 Choroszcz
Jeśli nie wiesz które zdjęcie wybrać wyślij mi ich więcej. Pomogę w doborze. 

 

Czy może Pani wykonać obraz różnych zdjęć lub różnych obrazów?


Tak oczywiście. Każdą prace składającą się z wielu elementów projektuję najpierw w Photoshopie, gdzie łączę ze sobą przekazane mi zdjęcia w jeden obraz. Na projekcie mogą znaleźć się dowolne elementy o jakie klient poprosi np zwierzęta, budynki, wybrana sceneria. Przed przystąpieniem do pracy odręcznej przekazuję projekt do akceptacji. 

 

Czy mogę kopię obrazu słanego artysty?


Jak najbardziej! Warto tylko mieć na uwadze, że możliwości skopiowania Bitwy pod Grunwaldem Matejki są dużo bardziej ograniczone niż kopie np mego ulubionego malarza Matiss'a

 

Jak dokonać płatności?


Do pracy przystępuję po zaksięgowaniu zaliczki w kwocie 50% ustalonej ceny na moim koncie. Reszta należności jest płatna przy odbiorze portretu lub po pełnej akceptacji pracy, której zdjęcie prześlę e-mailem.
Na życzenie klienta wystawiam rachunek imienny.

 

Czy może Pani dobrać pracę pod wnętrze w którym ma zawisnąć?


Tak oczywiście. Jeśli tylko będę wstanie dojechać do Państwa, to chętnie zobaczę pokój, salon czy biuro w którym obraz ma znaleźć się. Obejrzymy inne elementy w przestrzeni, barwy dekoracji, ścian, podłogi. 

 

Czy może Pani dobrać prace do mnie?

To byłby dla mnie zaszczyt! Bardzo zależy mi na obrazach, które wspólnie zaprojektujemy, przeznaczając dla siebie odrobinę czasu na rozmowę, o tym co Pani/Panu lubi, jaki ma temperament, potrzeby estetyczne, jakie sławne dzieła podobają się Pani/Panu, jaki klimat pracy chcecie uzyskać.

 

Jak zostanie mi dostarczony obraz?


Gotową prace można odebrać osobiście w mojej pracowni przy ul. Słowackiego 2 w Choroszczy, lub pod umówionym adresem w Białymstoku lub innym miejscu w promieniu 20 kilometrów. Mogę też wysłać pracę firmą kurierską pod wskazany adres. Koszt wysyłki obrazu o standardowych wymiarach to ok 40 zł. 

 


 

DOBRY CZAS .
Pracownia Artystyczna

Monika Tekielska-Chmielewska

tel. 698214420

pracowniadobryczas@gmail.com

Social Media

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.